תקנון

תנאי השימוש באתר
ברוכים הבאים ל Pursuetlv האתר המוביל במכירת תיקי יוקרה יד שנייה ייחודיים ושמורים.
השימוש באתר או באפליקציה (שניהם להלן: האתר) המנוהלים על ידי Pursuetlv (להלן: Pursuetlv) כפוף לתנאי השימוש המפורטים מטה (להלן: תנאי השימוש), למדיניות הפרטיות המפורסמת ב: https://pursuetlv.co.il/ (להלן: מדיניות הפרטיות). מטעמי נוחות תנאי השימוש מנוסחים בלשון נקבה אך מיועדים לכל אדם הגולש באתר, נשים וגברים כאחד. כל שימוש על ידך באתר מהווה את הסכמתך ואישורך לתנאי השימוש והתחייבותך על פיהם. Pursuetlv שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך בהודעה מראש. תוקפו של שינוי תנאי השימוש יחל מרגע פרסומו באתר ועל כן עליך להתעדכן בתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות בכל כניסה לאתר. אם אינך מסכים לתנאי השימוש של האתר כולם או חלקם הנך מתבקש שלא לעשות כל שימוש בו ובמקרה וכן תעשה בו שימוש אז לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי Pursuetlv.
אתר Pursuetlv אינו מחייב אף לקוח באשר הוא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן כל לקוח שביצע הזמנה מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידו במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.
אם הנך מתחת לגיל 18 ,אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה יחד עם הוריך או אפוטרופוס אחר. אם אתה ו/או הוריך לא מסכימים לתנאי השימוש של האתר, כולם או חלקם, אינך רשאי לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה שהיא.
Pursuetlv שומרת לעצמה את הזכות למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:
א. מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה,
ב. ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה,
ג. קיים חוב ל Pursuetlv ו/או לצד שלישי הקשור עימה וחוב זה אינו נפרע במועד.
ד. בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.
ניתן ליצור עימנו קשר בטלפון 052-2777705 בימים א’-ה’ בין השעות 10:00-21:00 או במייל pursuetlv@gmail.com

 1. שירותי האתר והזמנות דרך האתר

1.1. האתר (ביחד :האתר) הינו אתר המקוון של Pursuetlv עבור תיקים, ארנקים וכל פריט אופנה אחר המוצע למכירה, אשר בכפוף לתנאי השימוש, תוכל לערוך בו חיפוש, רכישה והזמנת משלוח לאזורים בהם ניתן שירות משלוחים על ידי Pursuetlv , או לאסוף את הזמנתך באופן עצמאי ממיקום האיסוף הייעודי (להלן: השירותים).
1.2. שירות ההזמנה המקוון באתר מוגבל לאזורים מסוימים ברחבי הארץ (להלן: “אזורי החלוקה המוגדרים”). לכן, באמצעות בדיקה באתר, או בעת הליך ההרשמה, יש לוודא כי אזור המשלוח הרצוי נכלל תחת רשימת אזורי החלוקה המוגדרים. Pursuetlv אינה יכולה לספק את השירות מחוץ לאזורי החלוקה המוגדרים, ולכן לא תתקבל כל הזמנה אשר המען המפורט בה מצוי מחוץ לאזורים אלו. גם אם הזמנה כזו נקלטה במערכת, Pursuetlv לא תהיה מחויבת לספקה ואתה לא תחויב בגינה.
1.3. האתר נועד לשימוש פרטי בלבד וכל שימוש מסחרי בו הינו אסור. כמו כן, אינך רשאי להשתמש בתכנים שמקורם באתר ו/או בצד שלישי. Pursuetlv תהיה רשאית להפסיק את שימושך באתר בכל עת אם לא תעמוד באחד או יותר מתנאי השימוש.
1.4. השימוש בשירותים המוצעים על ידי האתר והגישה אליהם בטלים ככל ששימוש או גישה זו אסורה לפי החוק. השימוש בשירותים ייחשב כהצהרתך והתחייבותך כי (א) כל מידע לרישום שהוגש הוא אמיתי ומדויק; (ב) תשמור על עדכניות ואמיתות מידע זה; (ג) אתה בן 18 שנים ומעלה, או לחילופין, קיבלת אישור מהורה ו/או אפוטרופוס להשתמש בשירותים של האתר ו- (ד) השימוש שלך בשירותים אינו מפר כל חוק או תקנה או כל התחייבות אחרת.
1.5. השירותים ו/או צורת האתר עשויים להשתנות מעת לעת, ללא הודעה מוקדמת.

 1. המוצרים הנמכרים באתר

2.1. באתר נמכרים מוצרי אופנה, כמפורט ברשימות המוצרים המופיעות באתר.
2.2. Pursuetlv רשאית לשנות בכל עת, לפי שיקול דעתה הבלעדי, את ההיצע ו/או מגוון המוצרים המוצגים ברשימת המוצרים שבאתר. יובהר, כי תמונות המוצרים המופיעות באתר הינן להמחשה בלבד ותיתכן שונות בנראות המוצר בפועל ו/או בעיצוב אריזתו.
2.3. יובהר, כי הרכישה באתר היא ללקוחות פרטיים בלבד, ולא תתאפשר מכירה בהיקפים בלתי סבירים לצריכה פרטית .
2.4 מרבית המוצרים המוצגים באתר הינם ייחודיים ועל כן מדובר במוצרים יחידים (1 במלאי). ככל וקיים יותר ממוצר אחד במלאי יהיה ניתן לבחור כמות בעת ההזמנה.
2.5 לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אימייל המאשר את קבלת ההזמנה במערכת יחד עם מספר ההזמנה, ולאחר ביצוע התשלום בפועל תישלח חשבונית מס בהתאם לפרטים שהוזנו בעת ביצוע ההזמנה.
2.6 המשתמש מאשר כי הפרטים שהוזנו באתר בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, ומסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשו על פי רצונו ובהסכמתו.
2.7 בכל בעיה ו/או שאלה בנוגעת למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל pursuetlv@gmail.com בכל עת, ו/או בטלפון 052-2777705 בימים א’-ה’ בשעות 08:00-21:00.

 1. מחירי המוצרים והמשלוח

3.1. Pursuetlv מציגה באתר את מחירי המוצרים השונים ואת מחיר דמי המשלוח לפי שיקול דעתה הבלעדי (להלן: מחירי המוצרים) וכל מחירי המוצרים המופיעים באתר מוצגים בשקלים חדשים וכוללים מס ערך מוסף ומשלוח.
3.2. Pursuetlv תהיה רשאית לעדכן את מחירי המוצרים המופיעים באתר ואת מחירי המשלוחים מעת לעת ללא קשר למועד הביקור שלך באתר ו/או ביצוע ההזמנה. המחיר הקובע יהיה המחיר במועד עריכת ההזמנה.

3.3. במועד אספקת המוצרים לביתך תקבל חשבונית מס בה יפורטו כל המוצרים ומחירם הסופי.

3.4 זמן אספקה למוצר הינו בין 1 ל 5 ימי עסקים, תלוי במקום המיועד למשלוח ובאפשרות המשלוח אשר נבחרה על ידכם, ובכפוף לאמור בתקנון זה.
3.5 המשלוח יתבצע רק לאחר קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום.
3.6. מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.
3.7. תשלום עבור מיסים במדינה זרה אליה נשלחה ההזמנה יחול על מבצעת ההזמנה.
3.8. זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר הערכה, ואין Pursuetlv אחראית לעיכובים בשל לוחות זמני חברת השליחויות ו/או חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כל אירוע אחר אשר אינו בשליטתנו לרבות אירועים כתוצאה מכוח עליון.
3.9 Pursuetlv עושה כמיטב יכולתה על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה, יחד עם זאת יכול לקרות מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. במקרה שכזה, שירות הלקוחות יעדכנו בדבר הטעות ובדבר מחירו המעודכן של המוצר.

 1. אמצעי תשלום
  .4.1. התשלום באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי תקף בלבד אשר הונפק על ידי אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל (לא מקבלים דיינרס ואמריקן אקספרס), בכפוף לכך שהן מתירות ביצוע תשלומים ברשת האינטרנט.
  .4.2. Pursuetlv איננה אחראית ולא תהיה אחראית לכל טענה בדבר אי נכונות ו/או אי דיוק ו/או פגמים בפרטים שנמסרו על ידיך בעת ביצוע הזמנת השירות ו/או לגבי פרטים שלא נקלטו במערכת המחשב שלה ולכל נזק, חיסרון כיס, וכל טענה אחרת בקשר עם ביצוע משלוח ו/או הזמנה.
  .4.3. פרטי כרטיס האשראי המוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה מועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl . לאחר החיוב, פרטי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם באופן חד פעמי. פרטים אלה אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.
 2. ביטול עסקה / החלפת מוצר
  5.1 אנו מקפידים על איכות המוצרים המוצגים באתר וכן על משלוח המוצר בצורה אשר תבטיח את הגעתו שלם ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981.
  5.2 ביטול עסקה אשר תעשה טרם ביצוע המשלוח, העסקה תבוטל במלואה.
  5.3 ביטול עסקה לאחר שהמוצר יצא למשלוח, בכל אחת מהדרכים המנויות לעיל, יעשה תוך 2 ימים (יומיים) מקבלת ההזמנה כל עוד התווית מוצמדת לפריט ושלא נעשה בפריט שימוש.
  5.4. ניתן להחליף מוצר תוך 5 ימים מיום קבלת המוצר. לאחר 5 ימים ממועד קבלת ההזמנה, לא ניתן להחליף את המוצר.
  5.5 יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות ולעדכן בדבר הבקשה להחלפה וכן לשלוח בקשה זו למייל pursuetlv@gmail.com
  5.6. במקרה של החלפה, יש לשלוח את המוצר לכתובת שתינתן על ידי שירות הלקוחות ללקוח, שלא נעשה בו שימוש ומחוברת אליו התווית המקורית.
  5.7 בהחלפה של מוצר, עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו ע”י Pursuetlv היא של הלקוח , לקוח שלא החזיר את המוצר במועד לא יוכל לטעון להחלפת העסקה.
  5.8 בכל מקרה, סכום ההחזר יהיה שווה לסכום בו הלקוח חויב.
 3. המוצרים הנמכרים באתר
  6.1. pursuetlv תעשה כל שביכולתה על מנת לספק את המוצר שהוזמן דרך האתר אולם יכול שיווצר מצב בו המוצר לא יהיה קיים במלאי למרות ביצוע הזמנה, ולכן, הנך מצהיר בזאת כי ידוע לך כי המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד pursuetlv לספקו. Pursuetlv תעשה כל שביכולתה להודיע למזמינה מוקדם ככל האפשר על כך שהמוצר אינו קיים במלאי ובמידה והמזמינה לא תרצה מוצר אחר יוחזר לו מלוא התשלום שהועבר על ידו בפועל.
  6.2. למשתמשי אתר זה לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי Pursuetlv ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן הלקוחה לא חויבה.
  6.3. התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ויתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמינה.
  6.4. Pursuetlv אינה אחראית, מרגע שהמוצר נשלח למזמין ו/או בעליו, ו/או מי מטעמו אין אנו אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועדו המוצרים אותם מספקת החברה.
 4. הגבלת אחריות
  7.1. השרות באתר Pursuetlv ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוחה ודרישותיה.
  7.2. החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג’ כלשהו, לרבות רכישה ע”י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו’. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה. במידה ומדובר במוצר פגום ו/או תקול והפגם ו/או התקלה באחריות תהיה אחריות זו מוגבלת לסכום השווה למחיר המוצר
  7.3. החברה אינה אחראית לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר זה או מתקלה בתקשורת טלפונית ו/או פקסמיליה ו/או תקלה ו/או מחדל ו/או רשלנות הקשורה לספקי האינטרנט של אתר ו/או של הלקוח באשר הם.
  7.4. כמו כן, החברה לא תהא אחראית, בהקשר לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאיננו בשליטתה, לרבות, אך לא רק – מכח עליון, כגון: רעידת אדמה, מצב בטחוני, מזג אויר קיצוני וכד’.
  7.5. למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג’ או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.
  7.6. מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה.
 5. מדיניות פרטיות
  8.1. במידע שנתקבל באתר לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג’ אלה בהסכמת לקוחותינו בלבד.
  8.2. כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמש אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמש וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו”ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.
 6. קניין רוחני וסימני מסחר
  כל הנתונים והמידע המצויים באתר, למעט מידע המצוי בקישורים לאתרים האחרים שהאתר מפנה ו/או יכול להפנות אליהם, הם רכושה הבלעדי של Pursuetlv ואין לראות במידע ובשירותים המסופקים על ידו באתר כמקנים רישיון כלשהו או זכויות כלשהן בקניינו הרוחני שלה או של צדדים שלישיים, לפי העניין. זכויות היוצרים ברעיון העומד ביסוד האתר, לרבות סימניו המסחריים, עיצוב האתר, וכן בכל פעולה אחרת באתר הייחודית והבלעדית לPursuetlv , שמורים לPursuetlv . אין להעתיק או לפרסם את דפי האתר במלואם או בחלקם ו/או לעשות בהם או במידע שבתוכם שימוש כלשהו, לרבות שימוש מסחרי, ללא הסכמתנו המפורשת מראש ובכתב. כמו כן, אין להכניס באתר שינויים, להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג בפומבי, לשכפל, לפרסם או למסור לצד שלישי כל חלק מן האתר בלא קבלת הסכמתנו מראש ובכתב. פרסומת המוצגת באתר מטעם גורם שאינו Pursuetlv הינה קניינו של המפרסם ואין לעשות בה שימוש הפוגע בזכות המפרסם.
  10 כללי
  10.1 תקנון זה מסדיר את תנאי השימוש באתר. השימוש באתר זה כפוף לכל הוראות תקנון זה ולכל דין.
  10.2 הנהלת האתר רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות מעת לעת את הוראות תקנון זה ו/או כל הוראה בעניין שימוש באתר זה והמופיעה באתר.
  Pursuetlv 10.3 שומרת לעצמה את הזכות להשעות, לבטל או לסרב לספק את השירות ו/או המוצרים, וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי ומבלי למסור הודעה על כך מראש, לרבות, אך לא רק במקרים הבאים: (1) מסירת מידע שאינו אמיתי, מעודכן, שלם או נכון, או אם יש לה את היסוד הסביר להניח כי כך קרה; (2) כרטיס אשראי של משתמש נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
  10.4. Pursuetlv רשאית להמחות ו/או להעביר ו/או להסב את זכויותיה לפי תנאי שימוש אלה, או חלק מהן, לכל תאגיד או גוף צד שלישי לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך להודיע על כך מראש.
  10.5. על תנאי שימוש אלו יחולו דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע להסכם זה ולשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באזור בתל אביב בלבד.
שתפו:
[addtoany]
סל קניות0
סל הקניות ריק
דילוג לתוכן